KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7405384
nr 740 5384
Träsnitt
Japan, 1700-tal, Kiyomine, motivets mått: 32x22 (fuktfläckar)
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 februari 2012
kl 19:10:54
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr
700 kr
950 kr